-20%

Vox ES 8102

2.400,00 ден

Соковник

Нема залиха

SKU: 8606107984124 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност – 500 W
Лесно складирање – Простор за чување на каблите
Систем за заштита – Соковникот ќе работи само доколку сите делови се прикладно поставени, опасност од повреди не постојат
Едноставно чистење – Сите делови се перат во машина за перење садови
Две брзини за меко и тврдо овошје и зеленчук
Капацитет на садот за сок – 450 ml
Капацитет на садот за пулпите – 920 ml
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.