-13%

Vox CES8109B

1.290,00 ден

Цедилка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606107984063 Категорија:

Опис

Moќност – 40 W
Капацитет: 1,2 л
Лесно складирање – Простор за чување на каблите
Систем за заштита – Блендерот ќе работи само доколку сите делови се правилно поставени, не постои опасност од повредa
Едноставно чистење – Сите делови се перат во машина за садови
Можност за двосмерна ротација, конус за сечење во две големини
Тивко работење на соковникот – Пoмалку од 65dB
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.