Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 370 ден месечно.

Vox SJ 368

6.290 ден

Соковник

Не е на залиха

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Моќност: 200 W
Капацитет на садот за пулпи: 600 мл
Капацитет на садот за сок: 600 мл
Сите делови се мијат во машина за садови
Апаратот работи само доколку сите делови се правилно поставени, опасност за повреда не постои, простор за чување на каблите
Иновативен систем на ладно цедење
Гаранција: 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Moќност

200 W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.