-23%

Vox CES 8020

990,00 ден

Цедилка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019605865 Категорија:

Опис

Моќност: 40 W
Капацитет: 1 л
Лесно складирање – Простор за чување на кабелот
Систем за заштита – Соковникот ќе работи само доколку сите делови се правилно поставени, не постои опасност од повредa
Едноставно чистење – Сите делови се перат во машина за садови
Можност за двосмерна ротација, конус за сечење во две големини
Димензии (ШxВxД): 22 x 19 x 24.5 cm
Гаранција: 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.