Gorenje JC805EII

3.890,00 ден

Соковник

Нема залиха

SKU: 3838942074820 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 800 W
Материјал на куќиште: Пластика + метал
Материјал на ножот: Инокс
Материјал на филтерот: Инокс
Материјал на бравата: Метал
Капак за заштита од прашина
2 степени на вентилаторот
On/off копче
Регулација на брзината
XXL отвор за дозирање
Лесно чистење
Автоматско исфрлање на пулпа
Бруто тежина на апаратот: 4.5 kg
Гаранција: 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Моќност

800W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.