Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox CES 8009

1.190 ден

Цедилка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019605858 Категорија:

Опис

Моќност: 40 W
Капацитет: 1,2 л
Лесно складирање – Простор за чување на кабелот
Систем за заштита – Соковникот ќе работи само доколку сите делови се правилно поставени, не постои опасност од повредa
Едноставно чистење – Сите делови се перат во машина за садови
Можност за двосмерна ротација, конус за сечење во две големини
Димензии (ШxВxД): 22 x 19 x 24.5 cm
Гаранција: 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.