-14%

Vox ES 0860

2.990,00 ден

Соковник

Нема залиха

SKU: 8606019601386 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Лесно складирање – Простор за чување на каблите
Систем за заштита – Соковникот ќе работи само доколку сите делови се прикладно поставени, опасност од повреди не постојат
Едноставно чистење – Сите делови се перат во машина за перење садови
Две брзини за меко и тврдо овошје и зеленчук
Универзален, погоден за овошје и зеленчук, ултра висока стапка на полуција (70%), голем отвор (75мм), микрофибер цедилка од не’рѓосувачки челик
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.