-14%

Соковник Gorenje JC900E

4.190,00 ден

Соковник

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838942074837 Категорија:

Опис

Тип на апарат Соковник
Начин на управување On/off копче
Моќност на моторот W 900
Број на степени на вентилаторот 2
Волумен на садот за пулпа 1,5 l
Материјал на ножот Инокс
Материјал на филтерот Инокс
Отвор за дозирање XXL отвор за дозирање
Тежина, КГ 4
Димензии  (Ш х В х Д), мм 300 x 400 x 210
Дополнителни функции Лесно чистење
Автоматско исфрлање на пулпа
Систем против капење
Филтер од фина мрежа
Вакумски ногарки за совршена стабилност
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.