-24%

Vox PIO 650 IX

4.490,00 ден

Вграден аспиратор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606107984254 Категории: ,

Опис

Број на брзини на работење 3
Сила на вшмукување, mᶟ/ 253
Број на мотори 1
Вид на светло LED
Номинална моќ на системот за осветлување, W 6
Бучава, dB 59
Потрошувачка на енергија годишно, kWh 62
Дополнителни информации Алуминиумски филтер
Димензии (ШxВxД) 599 х 176 х 301
Боја сива (inox)
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.