-35%

Vox IKS 1450

15.490,00 ден

Вграден фрижидер

Нема залиха

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Волумен: фрижидер – 106 л, замрзнувач – 17 л
2 полици, 3 прегради на врата, 1 фиока, фиока за мраз
Промена на смерот на отворање на вратата
Енергетска класа: А+
Потрошувачка на енергија годишно: 182 kWh
Бучава: 41 dB
Димензии (ШxВxД): 540 x 875 x 545 mm
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.