-15%

Vox PIO 650 2M W

5.490,00 ден

Вграден аспиратор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606108649527 Категорија:

Опис

Број на брзини на работење: 3
Сила на вшмукување: 483 m3/h
Број на мотори: 2
Номинална моќ на системот за осветлување: 4 W
Вид на светло: LED
Потрошувачка на енергија годишно: 127 kWh
Бучава: 68 dB
Димензии (ШxВxД): 600 x 174 x 425 mm
Боја: сива (Inox)
Гаранција: 5 години

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.