Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1610 ден месечно.

Vox NF 465 F

27.490 ден

Комбиниран фрижидер

Не е на залиха

SKU: 8606019605087 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Волумен: фрижидер – 337 л, замрзнувач – 98 л
Ентериер на фрижидер: 3 полици, 4 прегради на врата, 3 фиоки
Ентериер на замрзнувач: 1 полица, 2 прегради на врата, лизгачки калап за мраз со механизам
No frost технологија, автоматски систем за одмрзнување
Антибактериска заштита, внатрешно LED светло, тивок при работа
Промена на смерот на отворање на вратите
Потрошувачка на енергија годишно: 311 kWh
Бучава: 41 dB
Димензии (ШxВxД): 700 x 1830 x 720 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.