Samsung RS50N3913BC

93.900,00 ден

Комбиниран фрижидер

Нема залиха

SKU: 8801643272937 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Side-By-Side фрижидер
Капацитет: 501 л
Волумен: фрижидер – 357 л, замрзнувач – 144 л
Ентериер на фрижидер: 5 полици, 2 фиоки за овошје и зеленчук, 4 прегради на врата, оддел за млечни производи, внатрешно LED светло, решетка за вино, држач за јајца
Ентериер на замрзнувач: 3 полици, 3 прегради на врата, 2 фиоки, внатрешно LED светло, компресор за мраз
Аларм на вратата, циклопентанска изолација, дигитален инвертер компресор, дисплеј, диспензер за мраз и вода
No frost технологија, multi flow
Автономни сати: 8h
Потрошувачка на енергија годишно: 409 kWh
Бучава: 43 dB
Димензии (ШxВxД): 912 x 1789 x 734 mm
Боја: црна
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.