-11%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1400 ден месечно.

Vox NF 3730IX

23.990 ден

Комбиниран фрижидер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606108649060 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Волумен: фрижидер – 230 л, замрзнувач – 94 л
3 полици, 3 прегради на врата, 2 фиоки
3 фиоки во замрзнувач
Промена на смерот на отворање на вратите
No frost технологија, multi-cooling систем
Енергетска класа: А+
Потрошувачка на енергија годишно: 335 kWh
Бучава: 42 dB
Димензии (ШxВxД): 595 x 1860 x 650 mm
Боја: сива (Inox)
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.