Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1640 ден месечно.

Vox NF 3835 IXF

27.990 ден

Комбиниран фрижидер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019605063 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Нето – волумен на артиклите во фрижидерот: 266 л
Боја: Inox
Класа на енергија: F
Нето – волумен на артиклите во замрзнувачот: 101 л
Тип на контрола: Електронски
Внатрешност на фрижидерот: 4 стаклени полици, 2 фиока, 4 полици -сталажи со врати
Капацитет на замрзнување: 8 кг
Голема преграда за овошје и зеленчук: Да
Екран: Да
Внатрешен замрзнувач: 2 стаклени полици, 3 фиока
Годишно потрошена енергија (kWh): 313 kWh
Дозерот за вода: Да
Климатска класа: T / SN
Нето капацитет на уредот: 367 л
Ниво на бучава: 41 dB
Реверзибилна врата: Да
Систем за ладење: No Frost
Систем за одмрзнување: Автоматски
Сретство за ладење: R600a
Фиока за контрола на влага: Да
Брз режим за замрзнување: Да
Брз режим на ладење: Да
Анти-бактериска заштита: Да
Висина на фрижидерот: 2010 мм
Длабочина на фрижидерот: 650 мм
Ширина на фрижидерот: 595 мм
Нето тежина: 71 кг
Количински товар (40ftHC контејнер): 54 ком
Вкупна тежина: 76 кг

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.