-10%

Gorenje NRK61DAXL4

25.990,00 ден

Комбиниран фрижидер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782551949 Категорија:

Опис

Боја: Inox
Класа на енергија: D
Волумен на артиклите во замрзнувачот: 106 л
Волумен на артикли во внатрешност на фрижидерот: 220 л
Вкупен капацитет 326 л
Внатрешност на фрижидерот: 4 стаклени полици,3 прилагодливи полици
Капацитет на замрзнување:11 кг
Електронска контрола со LED екран
Внатрешен замрзнувач:3 фиоки
No Frost Plus технологија
Multiflow 360°
AdaptTech
EcoMode
Инвертер компресор
Прекинувач за брзо замрзнување
Димензии на фрижидерот (ВxДxШ): 1850мм x 663мм x 600мм
Вкупна тежина: 76 кг
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.