-14%

Gorenje NRK6191PW4

24.990,00 ден

Комбиниран фрижидер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782464225 Категорија:

Опис

Боја: Inox
Волумен на замрзнувачот: 99 л
Волумен на разладниот дел : 203 л
ЛЕД дисплеј
Капацитет на замрзнување:12 кг
No Frost Plus технологија
Multiflow 360°
AdaptTech
EcoMode
Инвертер компресор
Прекинувач за брзо замрзнување
Димензии на фрижидерот (ШxВxД): 600мм x 1850мм x 592мм
Вкупна тежина: 56 кг
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.