-14%

Фрижидер Vox KS 1430 S

11.990,00 ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Енергетска класа A +
Волумен на ладилникот 103 L
Волумен на комората за длабоко замрзнување 15 L
Бучава, dB 41
Годишна потрошувачка на електрична енергија (kWh) 172
Димензии (Ш х В х Д), мм 570 x 885 x 588
Тежина, КГ 27
Боја Сива
Додатоци 2 стаклени сталажи,1 фиока, 3 сталажи со врати
Дополнителни функции Систем за ладење : Static
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.