Vox KG 2500BF

13.990,00 ден

Фрижидер

Нема залиха

SKU: 8606019605346 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Нето – волумен на артиклите во фрижидерот: 171 л
Боја: Црна
Класа на енергија: F
Нето – волумен на артиклите во замрзнувачот: 42 л
Тип на контрола: Механички
Внатрешност на фрижидерот: 4 стаклени плочи, 1 фиоки, 3 полици со врати
Внатрешен замрзнувач: 1 полица-сталажа
Годишно потрошена енергија (kWh): 222 kWh
Климатска класа: N
Нето капацитет на уредот: 213 л
Ниво на бучава: 41 dB
Реверзибилна врата: Да
Систем за ладење: Static – Less Frost
Систем за одмрзнување: Автоматски / Прирачник
Сретство за ладење: R600a
Тивко работење: Дa
Брз режим за замрзнување: Да
Прекинувач за брзо замрзнување: Да
Анти-бактериска заштита: Да
Висина на фрижидерот: 1450 мм
Длабочина на фрижидерот: 570 мм
Ширина на фрижидерот: 540 мм
Нето тежина: 39 кг
Количински товар (40ftHC контејнер): 134 ком
Вкупна тежина: 42 кг

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.