Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1930 ден месечно.

Vox KS 3755 IXF

32.990 ден

Фрижидер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019605308 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Нето – волумен на артиклите во фрижидерот: 390 л
Боја: Inox
Класа на енергија: F
Тип на контрола: Електронски
Внатрешност на фрижидерот: 4 стаклени полици, 3 фиока, 5 полици -сталажи со врати
Голема преграда за овошје и зеленчук: Да
LED екран: Да
Годишно потрошена енергија (kWh): 152 kWh
Климатска класа: T / SN
Нето капацитет на уредот: 390 л
Ниво на бучава: 41 dB
Реверзибилна врата: Да
Систем за ладење: No Frost
Систем за одмрзнување: Автоматски
Сретство за ладење: R600a
Фиока за контрола на влага: Дa
Брз режим на ладење: Да
Анти-бактериска заштита: Да
Висина на фрижидерот: 1860 мм
Длабочина на фрижидерот: 650 мм
Ширина на фрижидерот: 595 мм
Нето тежина: 64 кг
Количински товар (40ftHC контејнер): 72 ком
Вкупна тежина: 70 кг

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.