Vox KS 325

16.890,00 ден

Фрижидер

Нема залиха

SKU: 8606106512359 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Боја: бела
Енергетска класа: А
Нето – волумен на фрижидер : 285 л
5 полици, 5 прегради на врата, 1 фиока
Промена на смерот на отворање на вратата
Потрошувачка на енергија годишно: 168 kWh
Ниво на бучава: 40 dB
Димензии (ШxВxД):  664x1616x703 mm
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.