Vox MX 9112

1.890 ден

Миксер

Не е на залиха

SKU: 8606019603540 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Рачен блендер Vox MX 9112
Моќност: 250 W
Механизам за лесно отстранување на мешалките
5 брзини + Турбо
Easy Eject
Додатоци: 2 маталки, 2 мешалки за тесто
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.