-11%

Миксер Gorenje M500DCBK

1.590,00 ден

Миксер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782541605 Категорија:

Опис

Тип на апарат Миксер
Моќност на моторот W 500
Број на брзини 5 брзини + TURBO
Должина на приклучен кабел 1000 mm
Тежина, КГ 0,9
Димензии  (Ш х В х Д), мм 200 x 160 x 86
Дополнителни функции DC мотор за економична употреба и долготрајност
Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста
Пулсно работење за пократки циклуси на мешање
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.