-30%

Hand Mixer Vox MX 9109

1.190,00 ден

Миксер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019603557 Категорија:

Опис

Тип на апарат Миксер
Моќност на моторот W 400
Број на брзини 5 брзини + TURBO
Функционални тастери Сите делови се безбедни за миење садови, тивки и лесни за ракување
Тежина, КГ 1,23
Димензии  (Ш х В х Д), мм 172 x 160 x 70
Додатоци 2 стандардни маталки, маталки за тесто
Easy Eject: Метлите лесно се вадат
Гаранција 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.