-26%

Vox SMX3111

2.590,00 ден

Миксер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019600389 Категорија:

Опис

Тип на миксер – Со сад
Моќност – 400 W
Капацитет на садот – 4 л
5 Брзини + Турбо
Две мешалки за брашно
Две маталки за матење на јајца и шлаг
Механизам што овозможува едноставно и лесно отстранување на маталките
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.