-22%

Vox MX3012

1.090,00 ден

Миксер

Нема залиха

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност – 400 W
Механизам што овозможува едноставно и лесно отстранување на сечилата
5 брзини + Турбо
Две маталки за јајца и шлаг, две мешалки за тесто
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.