Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 210 ден месечно.

Gorenje M450WS

3.590 ден

Миксер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782058868 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на апарат: Миксер со сад за матење и месење
Материјал на куќиште: Пластика + метал
Тип на моторот: AC мотор за сигурно работење
Моќност на моторот (max): 450 W
Капацитет на садот за мешање и месење: 2 l
Број на степени на вентилаторот: 5
On/off копче: On/off копче и копче за регулирање на вртежите
Регулација на брзината: Не
Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста: Да
Пулсно работење за пократки циклуси на мешање: Да
Осветлени копчиња за подобар преглед и едноставно управување: Не
Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење: Да
Лесно чистење: Да
Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање: Не
Заштита од прегревање за дополнителна безбедност: Не
Ногарки за стабилност: Гумени ногарки за стабилност
Должина на приклучен кабел: 1.5 m

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Moќност

450W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.