-15%

Vox SMX 3110

2.190,00 ден

Миксер со сад

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019600396 Категорија:

Опис

Моќност: 300 W
Механизам што овозможува едноставно и лесно отстранување на маталките
Капацитет на садот: 3.8 л
5 брзини + Турбо
Две маталки за мешање и матење
Гаранција: 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Моќност

300W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.