-20%

Vox SMX8021 B3

1.990,00 ден

Миксер

Нема залиха

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на миксер – Со сад
Моќност – 400 W
Механизам што овозможува едноставно и лесно отстранување на сечилата
5 брзини + Турбо
Две маталки за мешање и матење
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.