Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 990 ден месечно.

Vox KK 3300 SF

16.990 ден

Комбиниран фрижидер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019604936 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Волумен: фрижидер – 184 л, замрзнувач – 84 л
4 стаклени полици, 4 прегради на врата, 1 фиока
3 фиоки во замрзнувач
Антибактериска заштита, внатрешно светло, тивок при работа
Голема фиока за овошје и зеленчук
Механичка контрола
Статичен – less frost систем за ладење
Автоматски/мануелен систем за одмрзнување
Промена на смерот на отворање на вратите
Потрошувачка на енергија годишно: 277 kWh
Бучава: 40 dB
Димензии (ШxВxД): 540 x 1700 x 595 mm
Боја: инокс
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.