Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1700 ден месечно.

Vox NF 465 IXF

28.990 ден

Комбиниран фрижидер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019605094 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Волумен: фрижидер – 337 л, замрзнувач – 98 л
Ентериер на фрижидер: 3 полици, 4 прегради на врата, 3 фиоки
Ентериер на замрзнувач: 1 полица, 2 прегради на врата во замрзнувач, лизгачка фиока за мраз
Антибактериска заштита, No frost технологија, внатрешно LED светло, тивок при работа
Автоматски систем на одмрзнување
Промена на смерот на отворање на вратите
Потрошувачка на енергија годишно: 311 kWh
Бучава: 41 dB
Димензии (ШxВxД): 700 x 1830 x 720 mm
Боја: сива (inox)
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.