-21%

Vox FT5410

3.290,00 ден

Фритеза

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602017 Категорија:

Опис

Фритеза
Моќност – 2750 W
Капацитет – 3,5 л
Може да се мие во машина за садови
Внатрешност на уредот – не’рѓосувачки челик
Термостат, тајмер, скриени греачи
Голем проѕирен прозорец
Сад што се отстранува
Светлосни сигнали
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.