-12%

Iskra AF-32Q

7.490,00 ден

Фритеза на топол воздух

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3830042568292 Категорија:

Опис

Моќност: 1500W
Капацитет на сад: 3.2 L
Тајмер: до 60 min
Термостат: 80-200°C
Автоматско исклучување
LED дисплеј
Припрема на јадења без масло
Димензии (mm): 320 x 320 x 355 mm
Гаранција: 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Iskra

Моќност

1500W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.