Gorenje AF1700DB

9.990,00 ден

Фритеза

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782543340 Категорија:

Опис

Тип на апарат: Фритеза на топол воздух
Материјал на куќиште: Пластика + метал
Употреблив волумен: 5 l
Приклучна моќ: 1700 W
Број на oднапред дефинирани програми: 8
Дисплеј: ЛЕД дисплеј
Управување: Контрола со допир (TouchControl)
Автоматско исклучување: Да
Нелеплива површина: Да
Минимална температура: 80 °C
Максимална температура: 200 °C
Часовен опсег (min): 0-60
Нето тежина на апаратот: 6 kg
Гаранција: 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Моќност

1700W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.