-13%

Gorenje AF1409DB

6.490,00 ден

Фритеза

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782424984 Категорија:

Опис

Тип на апарат: Фритеза на топол воздух

Материјал на куќиште: Пластика + метал
Нелеплива површина
Употреблив волумен: 3.5 l
Приклучна моќ: 1400 W
Број на oднапред дефинирани програми: 9
ЛЕД дисплеј
Контрола со допир (TouchControl)
Минимална температура: 80 °C
Максимална температура: 200 °C
Гаранција: 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Моќност

1700W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.