-24%

Vox FT5318

3.490,00 ден

Фритеза

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602024 Категорија:

Опис

Фритеза
Моќност – 1800 W
Капацитет – 2,5 л
Подеслив термостат, скриени греачи
Внатрешност на уредот – не’рѓосувачки челик
Голем проѕирен прозорец
Светлосни сигнали
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.