Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 700 ден месечно.

Vox EBB 1000 IX XL

11.990 ден

Вградна рерна

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606107731476 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Моќност: 2,6 kW, Волумен: 72 л
Горен греач – 1200 W, Долен греач – 1100 W
Термостат за скара – 1400 W
Механички термостат
Додатоци: решетка, плитка и длабока тепсија, гратис кабел
Големо надворешно и мало внатрешно стакло, метална врата, внатрешно осветлување
Димензии (ШxВxД): 595 x 595 x 575 mm
Боја: сива (Inox)
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.