-36%

Vox DBL 5007

1.090,00 ден

пегла на пареа

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019603595 Категорија:

Опис

Моќност, W 2200
Грејна плоча челик
Волумен на резервоарот за вода 260 ml
Должина на кабел 1.8 m
Дополнителни функции
систем за самочистење, со висок притисок на пареа
Гаранција 25 месеци

 

Дополнителни информации

Производител

Vox

Моќност

2200W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.