-14%

Пегла на пареа Gorenje SIH2600BKG

2.390,00 ден

Пегла на пареа

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782543401 Категорија:

Опис

Моќност, W 2600 W
Грејна плоча Ќерамика
Волумен на резервоарот за вода 0,35 l
Должина на кабел 2.5 m
Дополнителни функции Вертикално пеглање за осетливи алишта
Функција за самочистење
Систем против капење
Систем против создавање на бигор
Суво пеглање
Пеглање со сува пареа
Функција прскање
Автоматско исклучување
Двоен сигурносен систем
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Моќност

2600 W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.