-17%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox DBL 5003

1.490 ден

Пегла

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606107731742 Категорија:

Опис

Моќност – 2400 W
Должина на кабел – 2.5 м
Проѕирен резервоар за лесно полнење – 400 мл
Грејна плоча – Керамичка, овозможува лесно пеглање, без лепење на ткаенината
Додатна корист – Варијабилно подесување пареа, вертикална пареа
Систем за самочистење – Систем кој под притисок пробива запушување создадено од бигор
Систем против капење – Не овозможува протекување на водата при ниска работна температура
Систем за заштита од бигор – Овозможува долготрајна употреба без чести чистења
Суво пеглање – Можност за пеглање и без пареа
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.