-12%

Steam station Vox DPS 7330

6.390,00 ден

Парна станица

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019606084 Категорија:

Опис

Парна станица
Моќност: 2400 W
Капацитет: 1,7 л
Должина на кабел: 1.5 м
Грејна плоча: керамичка, овозможува лесно пеглање, без залепување на материјалот
Додатна корист: варијабилно подесување пареа, вертикална пареа
Систем за самочистење: систем кој е под притисок, пробива запушување создадено од бигор
Систем за заштита од бигор: овозможува долготрајна употреба без чести чистења
Гаранција: 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Моќност

2400W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.