-17%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 290 ден месечно.

Vox DPS6220

4.990 ден

Парна станица

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019601317 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Парна станица
Моќност: 2200 W
Капацитет: 1,4 л
Должина на кабел: 2.5 м
Грејна плоча: керамичка, овозможува лесно пеглање, без залепување на материјалот
Додатна корист: варијабилно подесување пареа, вертикална пареа
Систем за самочистење: систем кој е под притисок, пробива запушување создадено од бигор
Систем за заштита од бигор: овозможува долготрајна употреба без чести чистења
Гаранција: 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.