Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Gorenje SIH2200RBC

1.950 ден

Пегла

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782404672 Категорија:

Опис

Моќност на грејачот: 2200 W
Сад за вода: 280 ml
Подлога на пеглата: Керамика
Должина на приклучен кабел: 2.5m
Автоматско исклучување: Да
Регулирање на температурата: Аналоген
Индикатор на температура: Да
Индикатор за ниско ниво на вода: Да
Систем против создавање на бигор: Да
Функција за самочистење: Да
Суво пеглање: Да
Пеглање со сува пареа: Да
Нето тежина на апаратот: 1.3 kg
Вртење на приклучниот кабел: 360 °

Дополнителни информации

Moќност

2200W

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.