-23%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox DBL 5030

990 ден

Пегла

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019603588 Категорија:

Опис

Моќност – 2200 W
Грејна плоча – Не’рѓосувачки челик
Проѕирен резервоар за лесно полнење – 260 мл
Систем за самочистење – Систем кој под притисок пробива запушување создадено од бигор
Должина на кабел – 1.8 м
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.