Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox DBL 5069

2.690 ден

Пегла

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606107731766 Категорија:

Опис

Моќност – 2800 W
Керамичка грејна плоча, овозможува лесно пеглање без залепување на материјалот
Варијабилно поднесување пареа, вертикална пареа
Должина на кабел – 2.5 м
Проѕирен резервоар за лесно полнење – 400 мл
Систем за самочистење – Систем кој е под притисок, пробива запушување создадено од бигор
Систем против капење – Не овозможува протекување на водата при ниска температура на работење
Систем за заштита од бигор – Овозможува долготрајна употреба без чести чистења
Суво пеглање – Можност за пеглање и без пареа
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.