-26%

Vox DBL 5045

1.690,00 ден

пегла на пареа

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019608088 Категорија:

Опис

Моќност, W 2400
Грејна плоча Керамика – овозможува лесно пеглање, без лепење на ткаенината
Волумен на резервоарот за вода 260 ml
Должина на кабел 1.8 m
Дополнителни функции
Резервоар за вода со голем капацитет, лесно пеглање, вертикална пареа

Систем кој под притисок пробива блокади предизвикани од камења

Спречува истекување на вода при пониски работни температури
Овозможува долгорочна употреба без често чистење
Гаранција 25 месеци

 

Дополнителни информации

Производител

Vox

Моќност

2400W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.