Vox CHT 6205 IX

22.990,00 ден

Шпорет – стаклокерамика

Нема залиха

SKU: 8606019604363 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Шпорет – стаклокерамика
Број на рингли: 4
2 x стаклокерамика, 145 mm, 1200 W
2 x стаклокерамика, 180 mm, 1800 W
Волумен на рерната: 69 л
Број на функции: 8
Функција за одмрзнување
Хромирана решетка
Отстранлива врата од рерната
Осветлување во рерната, вентилатор, тајмер, термостат
Горен греач – 1200 W, Долен греач – 1100 W
Дупли греач за скара: 2600 W
Голема фиока
Додатоци: решетка, плитка и длабока тепсија,
Димензии (ШxВxД): 600 x 850 x 600 mm
Боја: inox
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.