-15%

Електричен шпорет Gorenje E6121WD

17.490,00 ден

Електричен шпорет

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782023859 Категорија:

Опис

Енергетска класа А
Приклучна моќ 8 700 W
Максимална површина на тавата за печење 1316 cm²
Регулирање на температурата Ергономски копчиња
Конвенционална рерна 65 L
Електрични плочи за готвење 4
Димензии (Ш х В х Д), мм 600 x 850x 600
Бучност (dB) 33
Боја Бела
Дополнителни функции Решетка
PERFECT GRILL Двоен грејач за рамномернo крцкава храна
Чистење со AquaClean функција
Двојно застаклена компактна врата(T<85C)
експрес рингла
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.