Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 970 ден месечно.

Vox GHT 631 XL

16.490 ден

Комбиниран шпорет

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606108251775 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Комбиниран шпорет
Број на рингли: 3 рингли на гас, 1 електрични рингли
1 x рингла на гас, 55 mm, 1000 W
1 x рингла на гас, 75 mm, 1750 W
1 x рингла на гас, 100 mm, 3000 W
1 x електрична, 180 mm, 1500 W
1 експресна рингла
Волумен на рерната: 65 l
Потрошувачка на енергија по циклус: 0,87 kWh
Гратис плитка и длабока тепсија, хромирана решетка
Осветлување во рерната, сигурносни вентили, комплет за конверзија на гас, копче за гас, термостат
Голема фиока, метален капак, гратис кабел за струја
Горен греач – 1200 W, Долен греач – 1100 W
Димензии (ШxВxД): 600 x 850 x 600 mm
Висина со отворен капак: 1450 mm
Длабина со отворена врата: 1040 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.