Vox GHB 622

14.990,00 ден

Комбиниран шпорет

Нема залиха

SKU: 8606106512663 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Комбиниран шпорет
Број на рингли: 2 рингли на гас, 2 електрични рингли
1 x рингла на гас, 75 mm, 1750 W
1 x рингла на гас, 100 mm, 3000 W
1 x електричнa, 145 mm, 1000 W
1 x електрична, 180 mm, 2000 W
Волумен на рерната: 72 l
Потрошувачка на енергија по циклус: 0,8 kWh
Гратис плитка и длабока тепсија, хромирана решетка
Осветлување во рерната, сигурносни вентили, комплет за конверзија на гас, копче за гас, термостат
Голема фиока, метален капак, гратис кабел за струја
Горен греач – 1200 W, Долен греач – 1100 W
Дупли греач за скара: 2600 W
Димензии (ШxВxД): 600 x 850 x 600 mm
Висина со отворен капак: 1450 mm
Длабина со отворена врата: 1050 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.